DobryBardzo przyjemne w dotyku opakowanie, taki krem wygodnie włożyć do torby. Krem dobrze nawilża, ale ma specyficzny zapach. Przypomina mi aptekę lub zioła. Uwielbiam ten zapach, ale jeśli nie Czytaj więcej
Mój absolutny faworytMam suche dłonie, które prawie w ogóle nie wchłaniają kremu, nawet jeśli jest dość lekki. Ciężkie kremy po prostu nie wchodzą w grę, bo zawsze tworzą tłustą warstwę, która niewiele pomaga. TCzytaj więcej
Bardzo dobryNajpierw dostałam kiedyś małą wariacje tego kremu, i zamówiłam odzielnie krem bo jest mega fajny, mam poczucie jakbym byłam w rękawiczkach, do zapachu przyzwycziłam się, więc z tym problemu Czytaj więcej
DobryBardzo przyjemne w dotyku opakowanie, taki krem wygodnie włożyć do torby. Krem dobrze nawilża, ale ma specyficzny zapach. Przypomina mi aptekę lub zioła. Uwielbiam ten zapach, ale jeśli nie Czytaj więcej
Mój absolutny faworytMam suche dłonie, które prawie w ogóle nie wchłaniają kremu, nawet jeśli jest dość lekki. Ciężkie kremy po prostu nie wchodzą w grę, bo zawsze tworzą tłustą warstwę, która niewiele pomaga. TCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.