DobryBardzo przyjemne w dotyku opakowanie, taki krem wygodnie włożyć do torby. Krem dobrze nawilża, ale ma specyficzny zapach. Przypomina mi aptekę lub zioła. Uwielbiam ten zapach, ale jeśli nie Czytaj więcej
Krem do rąk, który chce się zjeść!Plusy:
Zapach jest taki, że od razu chce się zjeść mango 🥭.
Łagodna konsystencja.
Po posmarowaniu nie zostawia uczucia śliskich rąk.
Rozmiar i forma opakowania są bardzo wygodne do noszeniaCzytaj więcej
Bardzo dobryNajpierw dostałam kiedyś małą wariacje tego kremu, i zamówiłam odzielnie krem bo jest mega fajny, mam poczucie jakbym byłam w rękawiczkach, do zapachu przyzwycziłam się, więc z tym problemu Czytaj więcej
Czysto osobista opiniaKupiłam krem, aby go przetestować. Dla mnie osobiście konsystencja jest nieco gęsta i ciężka. Myślałam, że będę go używać na noc, ale nie podobał mi się jego zapach.
Z opakowania zapach jestCzytaj więcej
Świetny kremNaprawdę super krem, ma bardzo miły grejfrutowy zapach - spodziewałam się że z racji cytrusowego aromatu, będzie zbyt lekki, a jest miękki, gęsty i treściwy, super do suchych dłoni. Nie pozoCzytaj więcej
DobryBardzo przyjemne w dotyku opakowanie, taki krem wygodnie włożyć do torby. Krem dobrze nawilża, ale ma specyficzny zapach. Przypomina mi aptekę lub zioła. Uwielbiam ten zapach, ale jeśli nie Czytaj więcej
Krem do rąk, który chce się zjeść!Plusy:
Zapach jest taki, że od razu chce się zjeść mango 🥭.
Łagodna konsystencja.
Po posmarowaniu nie zostawia uczucia śliskich rąk.
Rozmiar i forma opakowania są bardzo wygodne do noszeniaCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.