Fajny kremAromat jest bardzo przyjemny! Gęsty krem, szybko się wchłania bez śladu. Nie ma lepkości i filmu na skórze. Opakowanie jest miłe piękne! Polecam dla siebie i jako prezent
SuperKrem dostałem w prezencie i jest super, bardzo leciutki, szybko się wchłania nie klei się za to fajnie nawilża skórę dłoni i ładnie pachnie. Idealny na codzień ;) chętnie przetestuje też innCzytaj więcej
Świetny krem do rąkTo jeden z moich ulubionych kremów do rąk: dobrze nawilża, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze, błyskawicznie się wchłania i ma idealny zapach, słodki (choć nie za słodki) i cytrusowyCzytaj więcej
Nektar do rąkNiesamowity produkt pod każdym względem. Zapach jest delikatny i nienachalny, mimo że na opakowaniu jest napisane, że to perfumy. Zapach jest dla mnie jednym z najważniejszych parametrów. KoCzytaj więcej
Fajny kremAromat jest bardzo przyjemny! Gęsty krem, szybko się wchłania bez śladu. Nie ma lepkości i filmu na skórze. Opakowanie jest miłe piękne! Polecam dla siebie i jako prezent
SuperKrem dostałem w prezencie i jest super, bardzo leciutki, szybko się wchłania nie klei się za to fajnie nawilża skórę dłoni i ładnie pachnie. Idealny na codzień ;) chętnie przetestuje też innCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.