Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.