Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Dobry balsamUżywam go przez miesiąc. Podoba mi się, że nie ma zapachu oraz smaku. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach przez 2 godziny. Dodaje ustom blasku, nawilża je, ale nie zauważyłam żadnego długotCzytaj więcej
Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.