A’pieu olejek do ust Najlepszy olejek jaki miałam do tej pory. Świetnie nawilża, nie klei się, zostawia piękną taflę na ustach. Trzy razy na TAK! Dodatkowym plusem jest duży aplikator
⭐️⭐️⭐️Nie wiem, czy to wina opakowania, ale balsam wyciekał. Jak widać, to nie jest zwykły balsam, zmienia kolor na przyjemny różowy, zapach mi się podoba, dobrze nawilża. Minusem jest to, że nie Czytaj więcej
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
BalsamBalsam nawilża, jednak jego konsystencja jest dosyć twarda. Rozprowadzenie po ustach powoduje czasami powstawanie grudek i dosyć nieprzyjemny dla mnie film, troche jak masło. Samo działanie Czytaj więcej
Dobry balsamUżywam go przez miesiąc. Podoba mi się, że nie ma zapachu oraz smaku. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach przez 2 godziny. Dodaje ustom blasku, nawilża je, ale nie zauważyłam żadnego długotCzytaj więcej
A’pieu olejek do ust Najlepszy olejek jaki miałam do tej pory. Świetnie nawilża, nie klei się, zostawia piękną taflę na ustach. Trzy razy na TAK! Dodatkowym plusem jest duży aplikator