RewelacjaDla mnie najlepsza pasta jaką miałam kiedykolwiek. Mam wrażliwe zęby i dziąsła, a przy tej paście było naprawdę wszystko dobrze, uczucie porządnie domytych zębów i delikatne wybielenie. JeślCzytaj więcej
Nr1Najlepsza pasta. Ma przyjemny posmak. Bardzo dobrze czyści, rano o 5 umyję a wieczorem o 22 nadal czyste ząbki. Po wielu pastach miałam nadwrażliwość na zimno, ciepło, po tej nic, nawet mam Czytaj więcej
Jedna z lepszych Pasta bardzo wydajna, już niewielka ilość wystarczy aby dokładnie wyczyścić zęby. Pasta ma specyficzny posmak i zapach ale mi to nie przeszkadza. Idealnie usuwa bród z zębów i zostawia je naCzytaj więcej
RewelacjaDla mnie najlepsza pasta jaką miałam kiedykolwiek. Mam wrażliwe zęby i dziąsła, a przy tej paście było naprawdę wszystko dobrze, uczucie porządnie domytych zębów i delikatne wybielenie. JeślCzytaj więcej