RewelacjaDla mnie najlepsza pasta jaką miałam kiedykolwiek. Mam wrażliwe zęby i dziąsła, a przy tej paście było naprawdę wszystko dobrze, uczucie porządnie domytych zębów i delikatne wybielenie. JeślCzytaj więcej
SpokoSzczoteczka miękka - taka jakie lubię ^^ sama pasta ma słonawy posmak (jak podczas fluoryzacji w podstawówce ;) ) ale doczyszcza dobrze lubię używać jej dodadkowo/zamiennie z moją codzienną Czytaj więcej
Wygodny kitWygodne opakowanie podróżne, pasta ma przyjemny dość intensywny miętowy smak, szczoteczka jest miękka i dodatkowo zabezpieczona przed zabrudzeniem.
Coś innegoTo chyba moja pierwsza koreańska pasta do zębów której używam.
Jest delikatnie żelowa, dokładnie myje zęby. Podoba mi się że nie jest to mocna mięta a przyjemnie łagodna (ale nie czuję kwiaCzytaj więcej
Jedna z lepszych Pasta bardzo wydajna, już niewielka ilość wystarczy aby dokładnie wyczyścić zęby. Pasta ma specyficzny posmak i zapach ale mi to nie przeszkadza. Idealnie usuwa bród z zębów i zostawia je naCzytaj więcej
OpiniaPasta naprawdę jest ekstra, zostawia uczucie czystości na zębach, usuwa kamień I jest naprawdę przyjemna, daje lekkie wybielenie zębów przy codziennym stosowaniu, ma lekki miętowy smak
DobryDostałam ją w prezencie. Opakowanie jest bardzo duże, więc starcza na bardzo długo, a do tego ma pompkę. Używam jej od sierpnia i jeszcze się nie skończyła. Ma przyjemny, lekko słony smak, tCzytaj więcej
RewelacjaDla mnie najlepsza pasta jaką miałam kiedykolwiek. Mam wrażliwe zęby i dziąsła, a przy tej paście było naprawdę wszystko dobrze, uczucie porządnie domytych zębów i delikatne wybielenie. JeślCzytaj więcej
SpokoSzczoteczka miękka - taka jakie lubię ^^ sama pasta ma słonawy posmak (jak podczas fluoryzacji w podstawówce ;) ) ale doczyszcza dobrze lubię używać jej dodadkowo/zamiennie z moją codzienną Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.