Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo









Opinie – 8
Mam znajomego, który zna się na pastach do zębów i polecił mi tę, bo nie szkodzi moim zębom i dba o nie. Ma dużą pojemność, świeży i niezbyt intensywny smak.
Bardzo dobra pasta do zębów! Świeża i idealnie czyści. Używam jej od dwóch miesięcy. Ilość jest duża. Dziękuję za prezent, ksisters! 🙏❤️
Otrzymałam pastę w prezencie i byłam mile zaskoczona jej jakością. Delikatnie czyści zęby i pozostawia przyjemny posmak w ustach. Praktyczny dozownik, pasta już się skończyła i planuję ją zamówić ponownie, ponieważ zwykłe pasty mi już nie odpowiadają. Zdecydowanie polecam.
Bardzo dobra pasta do zębów, bardzo dobrze czyści, ma dobry smak.
Uwielbiam to! Format jest superpraktyczny! Delikatny dla dziąseł i pozostawia przyjemne uczucie w ustach.
Dostałam ją w prezencie. Opakowanie jest bardzo duże, więc starcza na bardzo długo, a do tego ma pompkę. Używam jej od sierpnia i jeszcze się nie skończyła. Ma przyjemny, lekko słony smak, taki jak z solą himalajską. Chociaż nie poczułam żadnej znaczącej różnicy po użyciu, to jest taka sama jak zwykła pasta do zębów – konsystencja jest trochę rzadka, a nie gęsta jak żel. Warto ją kupić, bo przynajmniej wydaje się naturalna, nie ma chemicznego posmaku, więc kupię ją ponownie. Polecam.
Świetny makaron. Dostałem go w prezencie.
Świetna pasta do zębów ! Szczerze jestem zachwycona tym pojemnikiem! Duża pasta o przyjemnym miętowym smaku! Dobrze czyści zęby
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.