Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 19
dobra pasta do zębów. łagodny, nieagresywny smak, więc mogą jej używać również dzieci. muszę wypróbować też inne smaki🌸🥰
Z jednej strony dozowanie pasty jest łatwe i szybkie, z drugiej strony, gdy opakowanie się kończy, jest mniej praktyczne – trudno jest dosięgnąć resztek pasty. Mimo to produkt przypadł mi do gustu – pasta jest przyjemna i orzeźwiająca.
Używam jej od prawie roku i dla mnie to naprawdę najlepsza pasta do zębów. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia w maksymalnym stopniu, pozostawiając zęby idealnie czyste i bez płytki nazębnej na długi czas. Zapach i smak są bardzo przyjemne, dzięki czemu moja trzyletnia córka uwielbia ją stosować. Opakowanie z pompką jest bardzo praktyczne i po prawie roku regularnego stosowania zostało mi jeszcze 1/3 pasty, co jest bardzo praktyczne i wygodniejsze niż w przypadku zwykłej pasty DM.
To chyba moja pierwsza koreańska pasta do zębów której używam. Jest delikatnie żelowa, dokładnie myje zęby. Podoba mi się że nie jest to mocna mięta a przyjemnie łagodna (ale nie czuję kwiatowej nuty). Opakowanie z jednej strony jest praktyczne a z drugiej nie bo nie pompuje pasty do końca, trzeba rozkręcać i wytrzepać zawartość.
Najlepsza pasta do zębów, jakiej kiedykolwiek używałam! Bardzo wygodna pompka do dozowania, zęby pozostają czyste przez długi czas, a oddech świeży. Po jedzeniu nie odczuwam osadu na zębach. Po ponad miesiącu stosowania czuję, że moje zęby stały się znacznie zdrowsze. Jestem bardzo zadowolona z wyboru!
Makaron bardzo mnie zaskoczył (był to prezent), jest bardzo smaczny
Dzęki tej pompce i kwiatom czekałam z przyjemnością na mycie zębów za każdym razem. Cudowna pasta do zębów
Pastę dostałam w gratisie do dużego zamówienia, okazała się świetna!!! Używa jej cała rodzina, więc postanowiłam ją kupić od razu jak się skończy.
W zeszłym roku dostałam tę pastę do zębów w prezencie ze sklepu. Chciałam po prostu wypróbować koreańską markę. Bardzo mi się podoba, a zwłaszcza to, że ma dozownik… moim zdaniem jest bardzo wygodny. Ma przyjemny smak i aromat, jest łatwa w użyciu. Moim zdaniem nie ma żadnych wad. Jestem bardzo wdzięczna sklepowi za ten prezent, będę nadal zamawiać.
Wygodna pasta z dozownikiem to już ogromny plus. Ma przyjemny smak i na długo odświeża oddech. Dobrze oczyszcza zęby, nie podrażnia dziąseł, a zawarty w niej składnik solny pomaga walczyć z osadem. Idealna do codziennego stosowania.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.