PolecamToner ten świetnie się sprawdza jako uzupełnienie do codziennej pielęgnacji. Ma bardzo przyjemny zapach. Szybko się wchłania i pozostawia wrażenie odświeżonej skóry na dłuższy czas. Mam 27 lCzytaj więcej
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
Delikatna, ale skutecznaEsencja idealna do codziennego stosowania. Mam cerę tłustą. Używam każdego wieczoru, na czystą twarz. Skóra staje się gładka, nigdy nic mnie nie szczypało, bardzo delikatnie złuszczanie. KonCzytaj więcej
PolecamToner ten świetnie się sprawdza jako uzupełnienie do codziennej pielęgnacji. Ma bardzo przyjemny zapach. Szybko się wchłania i pozostawia wrażenie odświeżonej skóry na dłuższy czas. Mam 27 lCzytaj więcej