Polecam 👍Stosowałam tę maseczkę w połączeniu z biodense i świetnie sprawdziły się na mojej suchej, wrażliwej skórze. Zdecydowanie polecam, na 100% zamówię tę parę ponownie. Dołączę zdjęcie dokładnej Czytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
Polecam 👍Stosowałam tę maseczkę w połączeniu z biodense i świetnie sprawdziły się na mojej suchej, wrażliwej skórze. Zdecydowanie polecam, na 100% zamówię tę parę ponownie. Dołączę zdjęcie dokładnej Czytaj więcej