okKorzystałam się około 4-5 miesięcy. w komplecie z serum tej samej marki. Byłam bardzo zadowolona, moja skóra przestała być tłustą, lekko wygładzona, ale była nawilżona. Po tonerze nie ma uCzytaj więcej
okKorzystałam się około 4-5 miesięcy. w komplecie z serum tej samej marki. Byłam bardzo zadowolona, moja skóra przestała być tłustą, lekko wygładzona, ale była nawilżona. Po tonerze nie ma uCzytaj więcej