Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 20
Mam cerę tłustą, seria Anua Peach zachęciła mnie opisem, szukałam czegoś nawilżającego i pomagającego na przebarwienia. Stosowałam ten krem z serum z tej samej serii i zdecydowanie widzę poprawę. Krem jest żelowy, łatwo i szybko się go rozprowadza, więc według mnie mnie jest też wydajny. Na skórze daje efekt glow.
Mam cerę mieszaną i nie wydawał się wystarczająco nawilżający, mimo że używałam toniku Anua, który uwielbiam. Ale ten krem nie zatrzymuje wilgoci i w rezultacie moja skóra po kilku godzinach jest sucha. Może idealny dla cery tłustej latem, ale nie kupię go ponownie. Poza tym bardzo szybko się kończy.
Super!!! Bardzo fajny krem do twarzy peach. Moja cera od razu się poprawiła oraz dobrze się wchłania.
Mam już kilka opakowań, mam atopowe zapalenie skóry, cała seria tego produktu bardzo mi pomogła. Od kiedy go używam, egzema nie ma szans. Dziękuję.
Świetny krem, nie obciąża skóry, jest lekko tłusty, więc idealny na chłodniejszą porę roku, ale szybko się wchłania.
Superżelowy krem szybko się wchłania
Używam innych produktów tej samej marki i nadal jestem zadowolona. Wybrałam ten krem z ciekawości i po przeczytaniu recenzji, które są świetne. Zgadzam się.
Jeśli szukasz czegoś dla swojej mieszanej skóry, co jej nie obciąży, a jednocześnie doskonale nawilży i rozświetli, nie wahaj się!
Tak jak poprzedni krem marki Anua nie zawiodła. Krem jest lekki a jednocześnie doskonale nawilża i odżywia skórę, stosuję go pod makijaż do codziennej pielęgnacji. I ten cudowny zapach 😍
Mam suchą i wrażliwą skórę po 40. roku życia, ale ten krem jest absolutnie świetny. Skóra jest po nim nawilżona, nie jest tłusta ani reaktywna. Pigmentacja jest ujednolicona, po 14 dniach plamy pigmentacyjne się rozjaśniły. Jestem zachwycona. Używam całej linii ANUA Peach.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.