Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 39
Lekki, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Doskonale nawilża skórę. Żelowa konsystencja nie obciąża pielęgnacji.
Świetne nawilżenie. Zauważyłam różnicę w porach! Nie podrażnił mojej wrażliwej skóry.
Krem dobrze nawilża skórę. Nadaje sie pod makijaż. Jest lekki i szybko sie wchłania.
Do skóry mieszanej lub tłustej (moja skóra mieszana jest podatna na wypryski), a szczególnie na lato, jest świetny, lekki, przyjemny i dobrze nawilża, gdy miałam zaczerwienienia, stosowałam go i od razu znikały, wygodnie się go nakłada, a mój makijaż teraz utrzymuje się świetnie przez cały dzień, używam go dopiero od niedzieli, a moja skóra stała się zauważalnie bardziej elastyczna, a makijaż nie jest już tłusty
Lekki, bezzapachowy krem-żel. Zapewnia doskonałe nawilżenie, nie obciąża skóry i nie pozostawia śladów.
Bardzo dobry krem. Kupuję go nie pierwszy raz. Do cery mieszanej w sam raz. Chcę też podziękować sklepowi, bardzo miło, że dorzucają tyle fajnych prezentów.
Krem ma żelową konsystencję, nie obciąża skóry i nie pozostawia tłustego filmu. Dobrze nawilża
Ten produkt jest świetny. Zrobiłam rozeznanie i wybrałam K-sister, bo wydawał się niezawodny. Nawilża twarz i nie pozostawia uczucia lepkości ani obciążenia. Mam cerę trądzikową i odkąd go używam, nie mam żadnych wyprysków.
Używam tego produktu od co najmniej 6 miesięcy i powiedziałabym, że z czasem coraz bardziej mi się podoba. To prawdziwy żel-krem, bezzapachowy, łatwo się rozprowadza, a jedno opakowanie wystarcza na długo (w moim przypadku na około 2-3 miesiące). Skóra po nim jest naprawdę gładsza i ma mniej widoczne pory, ale nie każdemu podoba się ten efekt świecenia.
To idealny krem dla mojej skóry! Powodem jest lepkość, o której wspominają niektórzy, wynikająca z użycia zbyt dużej ilości, która nie do końca wyschła po umyciu. Nie zwęża porów, ale minimalizuje ich widoczność i nawilża skórę! Zdecydowanie zamówię ten produkt ponownie. Dziękuję również za prezenty!🩷
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.