Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.











Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 196
Nie używam go codziennie, bo zawiera różne kwasy, używam go 2-3 razy w tygodniu. Produkt jest świetny, zwłaszcza po oczyszczeniu skóry.
Każdego ranka jest to obowiązkowy punkt pielęgnacji, twarz,szyja, dekolt - idealny dla cery tłustej - nawilża i zwęża pory
Kupiłam całą linię – serum, tonik i olejek. Bardzo mi się spodobał. Moja skóra jest nawilżona i bez zaczerwienień. Teraz chcę wypróbować kolejny tonik z innej linii, ale myślę, że zamówię ten ponownie. Jestem bardzo zadowolona.
To mój pierwszy toner i ogólnie mam pozytywne odczucia. Skóra po nim jest lekko nawilżona i ma delikatny, zdrowy blask. Konsystencja jest wodnista, ale zostawia na skórze lekką, przyjemną warstwę. Dobrze się rozprowadza i jest przyjemny w użyciu. Dziękuję za szybką dostawę i miłe gratisy 💛
Używam tego produktu po maseczce oczyszczającej pory z tej samej linii. Moja skóra jest dobrze nawilżona i gotowa na kolejny zabieg. Butelka jest ładna i duża, więc starczy na długo. Uwielbiam tę markę i nie mogę się doczekać, aż wypróbuję wszystkie jej produkty. Uwielbiam tę markę.
Bardzo przyjemny toner. Zapach nie przeszkadza
Bardzo dobry produkt, polecam.
Bardzo przyjemna i odżywcza esencja. Skóra jest po niej przyjemnie odżywiona. Opakowanie wystarcza na prawie 2,5 miesiąca przy regularnym stosowaniu. Jest dla mnie świetna i będę jej używać ponownie.
THE BEST , I USE DURING 1 YEAR , SKIN OIL AND NORMAL
Woda koi, nawilża i rozjaśnia skórę. Na pewno kupię ponownie, nie mam na co narzekać!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.