Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 119
Zakupiłam cały zestaw kosmetyków, niestety nie sprawdziły się na mojej cerze. Używałam około półtora tygodnia, na początku myślałam, że jest okej, ale po kilku dniach moja cera się pogorszyła, więc zaprzestałam stosowania. Co do sklepu ogółem to bardzo polecam - świetna obsługa klienta.
Stosuję krem każdego ranka. Mam tłustą cerę, a krem nie podrażnia jej po nałożeniu. Dobrze się wchłania.
Używam tego kremu od ponad miesiąca i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam cerę tłustą, skłonną do trądziku i ten krem to dla mnie najlepsze rozwiązanie na lato. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu i dobrze nawilża skórę.
Bardzo dobry, nawilżający krem. Używam go w połączeniu z tonikiem Beauty of Joseon i moja skóra wygląda znacznie lepiej już po kilku tygodniach. Pozostawia skórę aksamitnie miękką.
Idealnie sprawdza się w mojej mieszanej skórze (z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, a w pozostałych miejscach do odwodnienia)! Ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża skórę. Nie pozostawia uczucia ciężkości i lubię go stosować pod makijaż. To jeden z podstawowych kosmetyków w mojej pielęgnacji, najlepszy na lato.
Właśnie wypróbowałam ten krem nawilżający po raz pierwszy. Jest bardzo przyjemny i lekki dla mojej skóry. Polecam go również do cery tłustej!
Naprawdę lubię ten produkt, kupuję go ponownie po raz trzeci. Sprawdza się szczególnie dobrze przy cerze tłustej i mieszanej.
Bardzo przyjemny, lekki krem-żel, idealny do cery tłustej i mieszanej. Ma świeżą, wodnistą konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Ładnie nawilża skórę przez cały dzień, a jednocześnie nie obciąża jej i nie zatyka porów. Doceniam również delikatne matowanie – skóra mniej się świeci. Ogólnie rzecz biorąc, to świetny wybór do codziennego stosowania, zwłaszcza jeśli szukasz lekkiego nawilżenia bez uczucia ciężkości.
Szukałam produktu do cery mieszanej, który nie będzie podrażniał skóry trądzikowej i czuję, że go znalazłam. Bardzo podoba mi się konsystencja i bardzo dobrze nawilża. Nie zatyka porów, nie pozostawia uczucia ciężkości na twarzy.
Żel jest przyjemny, lekki i szybko się wchłania. Z tego powodu nie ma go dużo i nie należy spodziewać się po nim wielkich efektów. Może być przyjemny przez krótki czas w temperaturze 40 stopni Celsjusza, a jego lekka konsystencja ma swoje zalety, ale nie zapewnia żadnych realnych korzyści na dłuższą metę. Istnieją inne lekkie kremy, które oferują więcej. ...
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.