Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo




Opinie – 3
Skóra była tragicznie przesuszona i ściągnięta. Chciałam dać mu szansę i używałam przez tydzień, ale z każdym dniem było gorzej, moja cera coraz bliżej wyglądała. Nie dla mnie ten produkt.
To jeden z pierwszych produktów, które kupiłam w K-beauty i jeden z głównych powodów, dla których 2 lata temu zdecydowałam się na stosowanie wyłącznie kosmetyków K-preparation. Żelowa konsystencja, którą stosuje się po toniku (to nie jest pianka oczyszczająca i nie spłukuje się jej!), szybko się wchłania i, mimo że mam wyjątkowo wrażliwą skórę, mieszaną i dojrzałą, nigdy nie miałam negatywnej reakcji na ten żel. Uwielbiam Bentona i wraz z ich kremem z Ceramidem 10000, to zdecydowanie mój ulubiony Benton. Aktualnie kupuję 3 tubki... Używam go 1-2 razy w tygodniu. P.s. Jedno opakowanie naprawdę wystarcza na baaardzo długo 🤩👌❤️❤️❤️❤️
Moja skóra jak dotąd nie zawiodła się na Bentonie, dlatego chętnie kupię u nich wszystko! :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.