Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 18
Kupiłam ten żel miesiąc temu na lato i cieplejsze dni, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę, a latem nie poprzestaję na kosmetykach regionalnych, więc potrzebuję zarówno nawilżenia, jak i ochrony bariery ochronnej. Spełnił wszystkie moje oczekiwania, a nawet więcej. Skóra jest promienna. Nie przetłuszcza mojej skóry, która bardzo szybko się przetłuszcza. Nie klei się i dobrze utrzymuje barierę ochronną.
Bardzo lekki żel, nie zostawia lepkiej skóry, nadaje połysk skórze, wygląda „zdrowo”. Mam wrażenie że faktycznie łagodzi zaczerwienienia. Nie pachnie, nie uczula
Dobry produkt do stosowania latem, gdy skóra jest odwodniona lub podrażniona. Koi i moim zdaniem łagodzi niedoskonałości powstałe z podrażnienia. Natomiast nie daje dużej okluzji, co jest plusem latem (lub przy wyjątkowo tłustej cerze, która potrzebuje czegoś bardzo lekkiego), natomiast nie sprawdzi się zimą. Ogromnym plusem jest brak zapachu.
Ten krem-żel jest świetny, jeśli masz tłustą i trądzikową cerę, tak jak ja. Szybko się wchłania i łagodzi podrażnienia.
Bardzo dobrze usuwa wysypki, dobrze wysusza, ale lepiej sprawdza się przy skórze tłustej
Żel jest bezzapachowy, nie podrażnia po aplikacji. Nie wiem jeszcze, jak sprawdzi się na dłuższą metę na zanieczyszczonej skórze, ale za tę cenę to dobry produkt. Będę go kupować regularnie, nawet wrażliwa skóra go toleruje.
Próbuję wypróbować wszystkie produkty Bentona, bo jak dotąd wszystkie są niesamowite. Ten jest na liście. Zmniejsza zaczerwienienia po trądziku różowatym i łagodzi podrażnienia skóry.
Żel jest bardzo lekki i ma dość wodnistą konsystencję. Idealny do cery tłustej, szczególnie rano, latem. Szybko się wchłania i koi skórę.
Żel Centella Cica Gel od Bentona to naprawdę przyjemny produkt! Szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu, więc idealnie nadaje się na dzień. Jest wodnisty, ale po chwili wchłania się. Łagodzi podrażnienia, koi skórę i pomaga w regeneracji (co jest bardzo ważne dla mnie). Działa delikatnie, więc jest super dla wrażliwej cery. Na pewno wrócę jeszcze do niego. Złagodził mi stany zapalne widoczne na zdjęciu :) Dodatkowo kupiłam go na promocji więc jestem bardzo zadowolona ;) Bardzo polecam!
wspaniale koi
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.