Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 3
Krem jest przyjemny dla skóry, nie powoduje podrażnień, idealny na lato, zimą myślę, że będzie trochę odżywczy. Mam suchą, wrażliwą skórę i mam 37 lat, polecam, zdecydowanie warto spróbować, ma naprawdę dobry skład.
naprawdę super krem, lekka konsystencja, szybko się wchłania, zostawia lekki glow na skórze, delikatny i naprawdę super nawilża, polecam serdecznie
Ten krem będzie idealny dla suchej skóry. Mam cerę mieszaną, więc może być dla mnie zbyt nawilżający. Używam go wieczorem lub po nałożeniu kremu CC o konsystencji wody, więc sprawdza się idealnie. Skóra po jego użyciu jest gładka, lśniąca i ukojona. Zdecydowanie polecam, szczególnie w chłodne dni.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.