Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 11
Kupiłam go po obejrzeniu kilku filmików na TikToku i muszę powiedzieć, że jest bardzo dobry, chociaż nie jest moim ulubionym wśród koreańskich kremów.
Krem jest naprawdę niesamowity dla skóry wrażliwej/mieszanej Naprawdę mi się podoba, to już moja druga tubka(Moim zdaniem to jest najlepszy dowód na to, że krem jest naprawdę dobry)🩷Ma specyficzny zapach ziołowy ale mi to zupełnie nie przeszkadza
Krem jest naprawdę niesamowity dla skóry wrażliwej/mieszanej Naprawdę mi się podoba, to już moja druga tubka🩷
Lekki nawilżający krem, szybko się wchłania, stosuję jak rano tak i na noc
Bardzo lubię krem Celimax Noni, jestem w nim zakochana, świetnie nawilża skórę, idealny na zimę. Używam go z serum Axis-y i tonikiem Tonymoly – wszystko razem wyrównuje koloryt skóry i ją oczyszcza. Jestem bardzo zadowolona 🥰 I bardzo podoba mi się też Wasze opakowanie – zawsze znajdziecie tam prezenty lub próbki.
Świetny krem na zimę. Ma przyjemny zapach. Lekki. Tworzy warstwę ochronną. Dobrze nawilża.
Fantastyczny krem, na pewno zamówię więcej!
Od dawna używam marki Celimax, szczególnie z ekstraktem z noni, 😍 moja prawdziwa miłość. Mam szarą linię Celimax Dual Barrier, a oni mają również tonik, serum i krem pod oczy z ekstraktem z noni. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich. I na koniec kupiłam krem do twarzy z ekstraktem z noni. Oczywiście, znowu jestem zadowolona 👍, ponieważ jest to idealny krem dla mojej suchej skóry. Zdecydowanie polecam; jeśli masz suchą skórę i potrzebujesz dobrego kremu, Celimax jest dla Ciebie odpowiedni. Dzięki, Ksisters. Zdecydowanie zamówię ponownie.
Bardzo dobry krem. Dobrze nawilża i ma przyjemny ziołowy zapach, polecam
Bardzo dobry, aczkolwiek niepozorny produkt. Zamknięty w wygodnej minimalistycznej tubie. Krem o przyjemnym orzeźwiającym zapachu rozmarynu ma naprawdę doskonałą konsystencję - jest bogaty a jednocześnie lekki i jakby żelowy. Wchłania się błyskawicznie i pozostawia delikatna warstewkę na skórze. Używam go na stałe w trakcie kuracji retinoidami i nie mam żadnych problemów z przesuszeniem skóry. Bardzo polecam!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.