Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo




Opinie – 4
Kupiłam kilka opakowań i jestem zachwycona. Świetnie przygotowuje skórę do nałożenia innych produktów, nie zatyka porów, zdecydowanie polecam.
To prawdziwy kosmetyczny koktajl dla skóry. Pięknie nawilża, skóra od razu jest bardziej promienna, konsystencja balsamu jest rewelacyjna. ❤️
Bardzo dobry tonik. Nakładam go rano i wieczorem i już po kilku dniach zauważyłam, że skóra stała się jakby "grubsza" bardziej jędrna. Szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości co jest dużym plusem. Myślę, że świetnie by się sprawdził na trochę bardziej tłustej cerze niż moja, ponieważ skóra pozostaje cały czas matowa (w sensie: nie robi się tłusta), natomiast dla mnie brakuje troszeczkę większego efektu nawilżenia. Na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę.
Świetnie! polecam 35+ :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.