Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 12
Świetny produkt, kupiłam najpierw 100ml na wypróbowanie i chociaż nawilża, nie obciążył moich cienkich włosów, więc już regularnie go zamawiam :)
Wypróbowałam niewielką ilość odżywki do włosów na moich suchych, kręconych włosach. Sprawdziła się u mnie naprawdę dobrze. Sprawiła, że moje włosy stały się miękkie, lśniące i przyjemne w dotyku. Kupię ją ponownie w dużym opakowaniu. Naprawdę podoba mi się jej działanie.
włosy są miękkie i łatwe do rozczesania, wygodna aplikacja i duża objętość, zamówię więcej
Miękkie, puszyste, niesplątane włosy, uniesione od nasady.
Kupiłam duże opakowanie po tym jak zużyłam małą pojemność, włosy są super nawilżone, jak ją bardzo długo trzymam na włosach daję efekt tafli, moje włosy nie są problematyczne. W towarzystwie szamponu moje włosy są bardzo zadbane i gładkie.
dobry szampon, ciężko go zmyć z głowy
Ta odżywka sprawia, że moje cienkie włosy stają się gładkie i jedwabiste. Wcale ich nie obciąża.
To świetna, podstawowa odżywka. Ładnie pachnie, ma dużą, wygodną butelkę i spełnia moje oczekiwania. Solidny wybór do codziennego stosowania.
Rewelacyjna odżywka do włosów – używam jej od lat! 😍 Mam wersję 100 ml i mimo niewielkiej pojemności starcza na bardzo długo, bo jest niesamowicie wydajna. Wystarczy nałożyć ją na kilka minut, a włosy stają się miękkie, gładkie i jedwabiste. Idealna zarówno dla blondynek, jak i brunetek. Sama przeszłam na blond i nadal z niej korzystam – jestem absolutnie zachwycona!
Bardzo fajny produkt, używam go od 20 dni... jest idealny!! Na pewno kupię go ponownie
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.