Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 30
Najlepszy zestaw tej marki. Jestem bardzo zadowolona. Przyjemny zapach, wystarczy odrobina. Polecam.
Jest to jedna z moich ulubionych odżywek do włosów. Kupuję już 3 buteleczkę. Wygładza włosy i świetne pachnie, no i jest mega wydajny
Bardzo mi się podoba. Polecam.
Niesamowicie miękkie włosy po użyciu, nie plączą się, są gładkie, miękkie i nawilżone. Używam z szamponem.
Włosy są miękkie i łatwe do rozczesania, a odżywka ma przyjemny zapach.
Nadaje włosom połysk, ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że po jego użyciu stają się bardziej podatne na układanie 🙂 Polecam!
Używam go zaraz po szamponie z tej serii, bardzo mi odpowiada))
Używam go z szamponem. Moje włosy łatwo się rozczesują.
Włosy są pięknie gładkie, łatwe do rozczesania, a odżywka pięknie pachnie.
Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.