Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Opinie – 1
Ten tonik to coś wyjątkowego. Pomimo mojej wrażliwości na zapachy w produktach do pielęgnacji skóry, w ogóle mnie nie podrażnił. Konsystencja jest aksamitna, bogata w wodę, która delikatnie pieści i odżywia skórę, a zapach jest przepiękny. Podoba mi się, że zapach nie utrzymuje się zbyt długo po aplikacji i jest delikatny. Opakowanie również jest przepiękne, czujesz się jakbyś kupił flakonik perfum, naprawdę warto go zachować, nawet gdy zawartość się skończy. Cieszę się, że go kupiłam. Gorąco polecam każdemu. Warto spróbować.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.