Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 8
W połączeniu z szamponem z tej samej serii uratował moje włosy, które w końcu są nawilżone i nie puszą się już. Odżywka zamknęła i wygładziła łuski włosowe, a włosy są miękkie i gładkie w dotyku. Zapach jest przyjemnie słodki i kwiatowy. Konsystencja jest kremowo-żółta. Odżywka jest lekka i nie pozostawia uczucia oklapnięcia włosów. Jedna pompka wystarcza na włosy do połowy pleców, co jest całkiem sporą ilością. Mam nadzieję, że będzie w ofercie jeszcze długo, bo nie znam lepszego. I chcę ją kupić ponownie. I jeszcze raz.
Niestety przy moich włosach odżywka nie sprawdziła się. Po użyciu moje włosy się elektryzują, ciężko jest je ułożyć. Nie kupię jej kolejny raz. Plus za piękny zapach, który się długo utrzymuje.
The conditioner is very light (you have to apply more of it) and has a really nice smell.
Bardzo przyjemna odżywka do codziennego użytku- lekka, nie obciążająca włosów, o przyjemnym zapachu. Data ważności 2 lata do przodu i dobry skład. Atomizer pozwala pobrać odpowiednią ilość odżywki. Na pewno będę kupować.
Mam problem z bardzo suchymi włosami, których rozczesanie po umyciu to dramat. Mega dobry produkt, włosy były o wiele łatwiejsze do ujarzmnienia a po wysuszeniu bardzo gładkie i przyjemne w dotyku. Zdecydowanie po skończeniu kupie kolejna butelkę.
Świetna odżywka , ułatwia rozczesywanie i pięknie pachnie
Dobrze nawilżająca odżywka. Włosy mniej się puszą i lepiej się układają. Odżywka ma delikatny zapach,jest gęsta i bardzo wydajna.
Pięknie pachnie, doskonale nawilża
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.