Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 5
Skończyłam już drugą tubkę. Bardzo wydajne i mocno oczyszcza, trzeba uważać z suchą skórą i nawilżyć tuż po umyciu bo wysusza.
To jeden z najlepszych produktów oczyszczających, jakich kiedykolwiek używałam! Głęboko oczyszcza twarz już po niewielkiej ilości. Pachnie bardzo świeżo i czysto, a skóra jest po nim gładka i gładka. Polecam!
Pianka bardzo wydajna.Korzystam już 6 miesiąc,a zużyłam połowę tubki.Wystarczy maleńka ilość (zdjęcie) do umycia całej twarzy. Przyjemnie pachnie i ma przyjemną konsystencję.Niestety po użyciu mam uczucie ściągniętej skóry.
Mam cerę mieszaną i ta pianka jest dla mnie idealna. Dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza jej. Jest bardzo wydajna, mała kropelka tworzy obfitą pianę. Ponadto ten płyn oczyszczający ma przyjemny zapach i miękką konsystencję. Polecam go do cery mieszanej lub tłustej.
Dostałem jako próbkę. To było trudne dla mojej skóry.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.