Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 58
Ma bardzo przyjemny, ogórkowy zapach. Dobrze się pieni. Może trochę za mocny dla mnie. Po użyciu, chociaż skóra nie była ściągnięta, to jednak była lekko sucha.
Wystarczy odrobina wielkości ziarnka grochu, aby produkt się spienił i stworzył na twarzy niezwykle aromatyczną, odświeżającą pianę, która łatwo się spłukuje i pozostawia skórę czystą i miękką. Wspaniały produkt w świetnej cenie!
Polecam serdecznie pianke, ktora świetnie oczyszcza. To już jest mój drugi produkt. Must Have, gdzie potem moja buzia robi sie przyjemna i lekka.
Lekka konsystencja, zapach aloesu, który osobiście bardzo lubię... kompleksowo oczyszczający skład, który nie wymaga dużej ilości produktu podczas aplikacji... mocno się pieni, a po umyciu twarz jest odświeżona i czysta. Wiem, że na podstawie innych opinii mogę stwierdzić, że produkt może być uciążliwy, ale osobiście czuję się z nim komfortowo i używam go codziennie bez żadnych podrażnień ani dodatkowych problemów!! Mam tłustą cerę i ogólnie jestem bardzo zadowolona, polecam i kupiłabym ponownie!!
Bardzo dobra pianka! Przyjemna w dotyku, a zapach po prostu zachwycający!
Myślałam, że znajdę lepszy żel oczyszczający niż ten od Dear Klairs. Myliłam się! Mam cerę mieszaną (odwodnioną: wokół ust, nosa i między oczami // tłustą: na czole). Dostałam paczkę w prezencie przy zamówieniu o wartości 60 euro i odstawiłam ją na jakiś czas, bo obawiałam się, że KKUL nie będzie kompatybilny z moimi innymi produktami. Ale potem skończył mi się żel oczyszczający Dear Klairs i nie mogłam go kupić ponownie, bo był wyprzedany, więc musiałam sięgnąć po KKUL. Trochę napiął moją skórę, ale zauważyłam natychmiastową poprawę! Moja skóra stała się gładka i nie miałam żadnych wyprysków podczas jego stosowania. Teraz wróciłam do Dear Klairs i od razu zauważyłam, że mam znacznie więcej wyprysków, a moja skóra jest podrażniona. Więc zamawiam więcej!
Piana bardzo dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę. Jest łatwa w użyciu i ładnie pachnie. Denerwuje mnie jednak to, że po użyciu pozostawia dziwne, suche uczucie na skórze.
Mam wrażliwą i tłustą skórę, ten produkt nie sprawdził się u mnie od pierwszego mycia. Zaraz po umyciu twarzy, zaczęła piec i wyskakiwać, obawiam się, że uszkodziłam barierę ochronną. Będę go używać do mycia dekoltu i pleców.
Na początku produkt bardzo mi się podobał - bardzo wydajny, delikatny i ładnie oczyszczał. Jednak po korzystaniu z niego codziennie przez wiele miesięcy z czasem staje się wysuszający, a posiadam tłustą cerę. Nie mogę go polecić - w tej cenie można dostać o wiele lepsze żele oczyszczające
Dla mnie rewelacja 😍 fajnie domywa, nie ma uczucia ściągniętej skóry, nie podrażnia, a jak dodasz za dużo wody to wychodzi super emulsja 🤭
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.