Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 10
Delikatna pianka o zapachu kakao. Jak dla mnie zapach jest delikatny. Dobrze myślę . Nie podrażnia skóry.
Uwielbiam go 😍, miękka piana sprawia, że czuję, jakby moja skóra była satynowa, pięknie pachnie, pierwotnie kupiłam go dla mojego męża, ponieważ nie lubię pianek oczyszczających, ale dałam mu ten :)
Idealnie oczyszcza i nie wysusza skóry po użyciu. Wytwarza bogatą pianę już przy niewielkiej ilości, a jego zapach jest idealny, niczym czekolada 💖
Bardzo przyjemny płyn do mycia twarzy. Ma gęstą konsystencję, która doskonale rozprowadza się na twarzy i pozwala skutecznie usunąć zarówno resztki makijażu, jak i zanieczyszczenia. Nie wysusza skóry. Pachnie cudownie, jak napój czekoladowy Nesquick.
Ta pianka doskonale oczyszcza skórę i pory, a jej zapach jest nieodparty i cudowny. Mycie nią to prawdziwa uczta dla zmysłów.
Polecam zapach jest bardzo delikatny a po umyciu skóra nie ściąga się? Nie ma efektu maski co bardzo sobie cenię. Myje bardzo dokładnie i to wszystko czego oczekiwałam zostało spełnione. Polecam
Zapach kakao nie przypadł mi do gustu, twarz miałam bardzo napiętą i suchą, wtedy stwierdziłam, że chyba powinien to być efekt liftingu. No tak.. dość mocno naciąga skórę, ale musiałam mocno ją natłuszczać, była zupełnie sucha, a ja nie mam suchej skóry, ale normalną
Pachnie czekoladą, nie podrażnia skóry i pięknie zmywa makijaż
Świetny produkt. Przyjemny zapach, który nie jest zbyt wyraźny. Pianka ma kremową konsystencję, która dobrze rozprowadza się podczas mycia. Produkt pozostawia skórę lekko napiętą, ale miękką. (Muszę też pochwalić realizację zamówienia, już następnego dnia miałam paczkę w domu z prezentem. Dziękuję!)
Niesamowita pianka, która nie wysusza skóry i przygotowuje ją na kolejne kroki produktów pielęgnacyjnych ❤️❤️❤️❤️
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.