Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 11
Dostałam go w prezencie z moim zamówieniem i byłam z niego zadowolona, bo 75 g kremu wystarcza na długo, a i tak go zużyłam. Nie jest to wielka rewelacja, to zupełnie przeciętny żel-krem, kupuję dwa razy więcej za tę cenę, co jest nawet lepsze. Pachnie jak przeterminowany napój winogronowy, co było rozczarowaniem, bo spodziewałam się czegoś przyjemniejszego. Nawilża, ale nie wchłania się, więc rano pozostawia lepką, jeśli nie silikonową, to plastikową warstwę, którą zdecydowanie trzeba zmyć. Prezent był świetny, ale bym go nie kupiła. Marka jak dotąd mnie rozczarowała.
Dostałam go w prezencie wraz z zamówieniem. Bardzo lubię ten krem, mam normalną cerę. Używam go rano, upiększa i wygładza moją zmęczoną twarz. Pozostawia skórę jedwabistą. Szybko się wchłania. Zapach jest bardzo intensywny. Mogę go tylko polecić!
To nie było dobre dla mojej skóry.
To ciężki krem – to prawda. Ale pamiętajcie, że ma działanie liftingujące i lepiej stosować go na noc! Każdego ranka budziłam się z „odświeżoną”, promienną (nie tłustą) skórą! Mam cerę mieszaną: suchą wokół nosa i na policzkach, odwodnioną, a w strefie T tłustą. Był idealny dla mojej skóry i jestem nim zachwycona! Chciałabym również podziękować KSisters za tak hojny prezent i dać im znać, że chętnie go przyjmę ponownie ahahah <3
Otrzymano jako prezent za wydanie ponad 50 euro.
Dostałam w prezencie całe opakowanie o pojemności 75 ml wraz z zamówieniem. Mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T, szczególnie na czole. Dodatkowo, skóra wokół brody ma trądzik różowaty. Krem jest dość ciężki dla mojej skóry, po jego użyciu czuję, jakby na skórze pozostawała warstwa, która nie może się wchłonąć. Zazwyczaj stosuję go wieczorem, ale rano moja skóra jest dość tłusta i błyszcząca. Jestem zadowolona z efektu nawilżenia, ale ten krem nie jest dla mojego typu skóry. Dla osób z suchą cerą jest zdecydowanie bardzo dobry. Jednak dla cery mieszanej i tłustej jego stosowanie nie jest przyjemne.
Otrzymałam ten krem w prezencie wraz z zamówieniem i jestem mile zaskoczona, to wspaniały krem liftingujący. W pełni spełnia swoje funkcje: wygładza, nawilża i wypełnia skórę. Stosuję go na noc (bo w ciągu dnia jest dla mnie za ciężki), a rano moja skóra jest promienna. Zdecydowanie zamówię więcej.
Uwielbiam ten produkt, kupiłam go ponownie już kilka razy. Intensywnie odżywia, nawilża i zmiękcza. Chociaż w cieplejszych miesiącach może być nieco obciążający dla mojej normalnej skóry, nadal stosuję go na noc i zawsze rano widzę bardzo dobre rezultaty. Specjalne podziękowania dla Ksisters za przesłanie tego produktu w prezencie. To była bardzo miła i niespodziewanie hojna niespodzianka :3
Dostałam próbkę w prezencie wraz z zamówieniem. Bardzo spodobało mi się, jak krem się czuje na skórze i jak pozostawia efekt końcowy. Nie ma ostrego aromatu, pachnie bardzo lekko i przyjemnie. Szybko się wchłania, pozostawiając promienne wykończenie, nie klei się, ale nie mogę powiedzieć, że jest bardzo lekki. Zdecydowanie tworzy warstwę ochronną, która sprawdzi się w chłodne dni. Może kupię pełnowymiarowe opakowanie :)
Otrzymałam próbkę tego kremu jako prezent wraz z moim zamówieniem i muszę powiedzieć, wow! Świetna konsystencja, łatwy w aplikacji, skóra po nim jest cudownie miękka.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.