Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 30
Bardzo wydajny, po użyciu skóra dość mocno napięta, jedyny minus (dla mnie dość duży) - bardzo szczypie, jak dostanie się do oczu.
Bardzo przyjemny, pieniący się środek myjący o bogatej konsystencji. Już niewielka ilość tworzy miękką, kremową pianę, która skutecznie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu. Skóra po umyciu nie jest ściągnięta ani sucha, ale czysta i komfortowa. Śluz ślimaka pomaga utrzymać nawilżenie, a dodatek złota zapewnia uczucie luksusu. Doskonały wybór do codziennego oczyszczania.
Oczyszcza głęboko, pozostawia przyjemne uczucie i ma bardzo delikatny kwiatowy zapach.
Ultra wydajny -wystarczy tylko troszkę. Fajnie dziala ogólnie polecam
Doskonały produkt do oczyszczania i demakijażu. Ma kremową konsystencję, wystarczy odrobina i bardzo dobrze się pieni po zmieszaniu z wodą. Opakowanie starczyło mi na ponad 7 miesięcy! Stosunek ceny do jakości jest świetny.
Ta pianka nie przypadła mi do gustu. Po oczyszczeniu skóra pozostaje ściągnięta i podrażniona, czego nie lubię, mimo że mam mieszaną cerę. Po użyciu należy mocno nawilżyć skórę.
Krem po zmieszaniu z wodą zmienia się w kremową piankę. Dobrze zmywa każdy makijaż. Opakowanie jest ogromne i starcza na długo. Nie szczypie w oczy
Bardzo duże opakowanie, które wystarcza na bardzo długo. Stosuję go jako drugi krok oczyszczania. Piana oczyszcza idealnie i jest bardzo przyjemna, ale obecnie zimą moja skóra ma tendencję do przesuszenia i trochę ją wysusza.
Polecam, po umyciu tą złotą pianką moja sylwetka jest w miarę czysta
To moja trzecia tubka..Bardzo mi się podoba i jestem z niej zadowolona😍
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.