Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 10
Serum jest dość rzadkie, więc powiedziałabym raczej, że zastępuje esencję lub tonik. Ale poza tym jest przyjemne.
Bardzo dobry, czuję, że moja skóra jest gładsza już po kilku użyciach.
Ten produkt stał się prawdziwym wybawieniem dla mojej suchej skóry tej zimy. W chłodne dni moja skóra była bardzo przesuszona, napięta i podrażniona, ale już po kilku użyciach zauważyłam ogromną różnicę. Skóra stała się wyraźnie bardziej nawilżona, miękka i gładka, a uczucie dyskomfortu zniknęło. Produkt dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i świetnie sprawdza się zarówno rano, jak i wieczorem. Zdecydowanie polecam każdemu, kto zmaga się z suchą skórą w okresie zimowym!
W tej cenie uważam, że serum jest w porządku,nie ma efektu wow, ale nie mogę powiedzieć nic złego. Ładnie nawilża
Można go nakładać bezpośrednio na oczyszczoną twarz, a następnie na krem, ale ja nakładałam go żelazkiem do twarzy i jest totalną bombą. Pięknie nawilżona, bardzo mi pomogła odkąd miałam dermabrazję na przebarwienia.
Nie widzę różnicy pomiędzy tym, a tańszymi serum z kwasem hialuronowym. Cena do jakości ok, ale nie kupię ponownie :)
Bardzo dobre serum za świetną cenę. Dobrze się wchłania i nawilża. Nie mam napięcia skóry.
Podoba mi się zabawne opakowanie (zresztą jak wszystkie marki Elizavecca). Sam produkt ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Przyjemnie nawilża i koi skórę.
Bardzo urocze opakowanie. Produkt bardzo przyjemny, delikatny zapach, łatwo się aplikuje, rozprowadza, nie klei się. Skóra jest nawilżona, wygładzona, odświeżona.
Mam drugie opakowanie i muszę powiedzieć, że bardzo mi odpowiada. Pięknie nawilża, nie reaguje i nie psuje się z innymi produktami.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.