Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 5
Nigdy nie sądziłam, że krem w tej cenie może mnie zaskoczyć. Jest pyszny, maślany, ale nie tłusty i niesamowicie nawilża. Już kupię go ponownie.
Mam ponad 50 lat i moja skóra wygląda niesamowicie dzięki temu produktowi! Ten krem jest idealny, zwłaszcza w chłodniejsze miesiące; kiedy robi się cieplej, przechodzę na lżejszy krem nawilżający tej samej marki. Absolutnie idealny!!!
Mam 40 lat, ale poleciłabym ten krem kobietom w wieku 50-60+. Krem jest gęsty, dobrze nawilża i odżywia. Jednak budzę się rano z tłustą skórą wokół nosa. Nie sprawdził się u mojej skóry, ale nie mogę go ocenić jako zły, moja mama (60+) go chwaliła. Nie podoba mi się też jego zapach, przypomina mi zapach mojej babci albo kremy z początku lat 90. Mówię „tak” kremowi, jeśli jesteś starsza i potrzebujesz odpowiedniego nawilżenia, ale jednocześnie skóra nie pozostaje tłusta, a nawodniona.
Świetny krem, bardzo odżywia i rozjaśnia skórę. Za tę cenę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Używa go również moja mama, która ma dojrzalszą i wrażliwą skórę, i również go chwali. Wow!
Dobry krem nawilza i wygładza skóre na twarzy polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.