Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 12
Bardzo fajny krem, dobrze nawilża, dobrze się wchłania i nie klei. To jeden z najlepszych kremów, jakie miałam... Zaczęłam go używać mieszając z kremem Jelly Cream i to jest niesamowite połączenie 👌👌👌
Polecam ten krem na 10! Podoba mi się konsystencja i poziom nawilżenia, a do tego ładnie pachnie. Zamówię ponownie :)
Jestem bardzo zadowolona, jako alergik, sprawdził się u mnie. Po kilku dniach moja skóra jest znacznie jędrniejsza i jaśniejsza. Nie pozostawia uczucia lepkości, dobrze się wchłania. Zamawiałam go już kilka razy.
Lekki krem o delikatnym kwiatowym zapachu, już drugiego dnia zauważyłam ładny blask na twarzy
Najbardziej niesamowity krem, jaki kiedykolwiek próbowałam. Nie mogę się doczekać, żeby go wypróbować.
Bardzo odżywczy krem, wystarczy odrobina, a skóra jest pięknie nawilżona.
Bardzo polecam ten krem dla osób, które potrzebują dobrego nawilżenia rano przed makijażem. Krem ma gęstą konsystencję ale to nie przeszkadza przed późniejszym nałożeniem makijażu. Skóra jest po nim napięta i odżywiona. Pachnie bardzo delikatnie i pięknie. Na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie!
Mój ulubiony krem... Już jeden zużyłam i kupuję kolejny... Moja skóra się poprawiła i jest pięknie ujędrniona
Używam kremu już drugi raz. Jestem bardzo zadowolona, jako alergik, sprawdził się u mnie. Po kilku dniach moja skóra jest znacznie jędrniejsza i jaśniejsza. Nie pozostawia uczucia lepkości, dobrze się wchłania. Zamówię go ponownie, gdy będzie dostępny.
Stosuję go na noc, a rano moja twarz jest jędrniejsza i bardziej nawilżona.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.