Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 83
Używam go w połączeniu z kremem Triple Collagen w proporcji 1:1 i to jest niesamowite połączenie... Bardzo dobrze nawilża, dobrze się wchłania i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.
Jestem bardzo zadowolona z kremu. Doskonale nawilża skórę i zapewnia jej przyjemne uczucie przez cały dzień, szczególnie w cieplejsze miesiące, kiedy jestem bardziej narażona na promienie słoneczne. Jego konsystencja jest zupełnie inna niż wszystkich kremów, których używałam do tej pory, ale nadal bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia uczucia ciężkości ani tłustości. Zawsze przed nałożeniem kremu używam toniku i serum, dzięki czemu krem jeszcze lepiej stapia się ze skórą i uzupełnia moją codzienną pielęgnację. Po jego użyciu skóra jest miękka, nawilżona i odżywiona. Z przyjemnością polecam krem każdemu, kto szuka skutecznej, a jednocześnie lekkiej pielęgnacji nawilżającej.
Kupiłam go z myślą o dobrym nawilżeniu, ale się rozczarowałam. Krem-żel ma przyjemny zapach, lekko różowy kolor. Fajnie, że do słoiczka dołączono szpatułkę, żeby wygodnie nakładać go na skórę. Ale uczucie na twarzy jest bardzo nieprzyjemne. Krem jest bardzo lepki, cały czas pozostaje na powierzchni i wszystko się do niego przykleja: kurz, włosy. Myślałam, że sprawdzi się jako krem na noc, ale tutaj też się nie sprawdził, po prostu przykleja się do poduszki.
Podoba mi się, ale dla mnie to bardziej maska, bo jest za gęsta. Ale ogólnie uważam, że jest dobra, zwłaszcza dla suchej skóry.
Do tego kremu trzeba się chyba przyzwyczaić, bo konsystencja może nie każdemu odpowiadać. Czasami używam go na noc. W ciągu dnia nie na całą twarz, a raczej na „zmarszczki gniewu” nad nosem. I widać różnicę – zmarszczki są ładnie wygładzone, a skóra wygląda dobrze. Łączę go z innymi produktami i jestem zadowolona.
Konsystencja jest bardzo lepka i tworzy na skórze film. Ta lepka konsystencja faktycznie przyciąga i przykleja cząsteczki takie jak kurz czy materiał z poduszki, a ja po jej użyciu dostawałam okropnej wysypki. Rzadko który produkt wywoływał u mnie tak silne wysypki. Zgadzam się, że skóra wygląda na bardziej napiętą, gdy ma się go na twarzy, ale po zmyciu czuję, że jest bardzo sucha, bardziej niż była. Myślę, że to fajny produkt, który przyciągnął nas swoim kolorem, zapachem i konsystencją, ale ogólnie rzecz biorąc, bardziej mi szkodzi.
Żel jest bardzo, bardzo gęsty – wspomina o tym kilka recenzji. Nie kupiłabym go ponownie. Kiedy nałożyłam go na twarz, przez chwilę bałam się, że to może być maska. Piszę, że wystarczy odrobina, ale nawet odrobina jest trudna do rozprowadzenia i pozostawia uczucie lepkości na długo, które po zetarciu napina całą skórę. Może działa przeciwzmarszczkowo, nakładam go na noc i rano mam wrażenie, że zmarszczki są mniej widoczne, ale czy warto…
Jestem bardzo zaskoczona, bo po jednej nocy mam wrażenie, że twarz od razu jest promienna, wręcz taka zdrowa. Krem ma galaretkową formułę, dosyc się klei przez długi czas, ale wystarczy go naprawdę malo, aby pokryć cała twarz. W zestawie szpatułka, co jest bardzo fajne
Odkryłam kosmetyki Medicube kilka miesięcy temu. Wcześniej używałam wielu drogich kosmetyków, które były fajne, ale nie dawały efektu WOW. Postanowiłam spróbować kosmetyków, które są owocem długiej tradycji. Odkryłam kilka koreańskich marek dostępnych na rynku słowackim i stopniowo je testowałam. Dla mojego typu skóry (mam 52 lata, a moja skóra jest dojrzała i mieszana) Medicube jest NAJLEPSZY. Używam Collagen Jelly Cream Moisturizing Gel-Cream, One Day Exosome Shot Pore Serum 25000 Facial Serum with Exosomes, Zero Pore Pad 2.0 Facial Peeling Pads. Collagen Jelly Cream jest dla mnie jak ubranie. Bez niego czuję się naga. Ma miękką, nietłustą, żelową konsystencję. Jest bardzo łatwy w aplikacji. W opakowaniu znajduje się aplikator. Niewielka ilość żelu wystarcza na jedno użycie. Zawsze nakładam żel po nałożeniu toniku, serum i kremu. Pięknie ujednolica koloryt skóry i delikatnie ją „rozświetla”. Skóra wygląda na soczystą i zadbaną nawet bez makijażu i pudru. Nawilża i chroni moją skórę przez cały dzień.
Zbyt lepki jak dla mnie, długo się wchłania. Na noc do przeżycia, nie wyobrażam sobie go na dzień. Chociaż skóra jest nawilżona i ujędrniona, nie kupiłabym go ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.