Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 87
Konsystencja jest bardzo przyjemna, jakby to był żel i krem jednocześnie. Nie czuję go na twarzy po nałożeniu, ale w zamian moja skóra jest miękka i elastyczna. Po kilku aplikacjach pory się zwężają, a skóra jest gładsza.
Mam tłustą cerę i nie przepadam za kremami, ale ten jest mi niezbędny. Jestem zachwycona tym produktem, zamawiam go już po raz drugi. Krem naprawdę odpowiada opisowi – nie zbiera się w grudki i nie pozostawia uczucia ciężkości. Wręcz przeciwnie – jest lekki i skuteczny. Polecam
Ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
Miałam intensywny krem jagodowy marki Frudia i zawsze byłam zafascynowana tym, jak miękka była moja skóra po jego nałożeniu. Ten krem Frudia ma matową, żelową konsystencję, bardzo łatwo się rozprowadza, a gdy się wchłania, czuję na skórze prawdziwą, promienną świeżość. Potem jest po prostu gładka, bez lepkości. To prawda, że po wchłonięciu mam wrażenie, że delikatnie zwęża pory na twarzy. Może to nie odpowiadać niektórym osobom, ale ja to akceptuję, ponieważ spełnia swoją funkcję. Wieczorem nakładam krem nawilżający dla równowagi.
Podobał mi się, ale nie mam tłustej cery i po pewnym czasie zaczął mnie wysuszać, ale podobała mi się jego konsystencja.
Kupiłam kremik na wyjazd, opakowanie mini jest bardzo poręczne i dość solidne, więc w walizce mógł sobie latać i się nie zniszczyć. Sam krem w sobie ma fajne matowe wykończenie. do tego bardzo przyjemny, zapach winogrona. Również nie spowodował zapchania porów na moją trądzikową skórę, więc dodatkowy plus.
Jestem 50-letnim mężczyzną. Mam cerę mieszaną i od młodości mam duży problem z łojotokiem na twarzy z tendencja do stanów zapalnych a do tego cerę naczynkową (cyrk!). Kosmetyki z tej serii mają: wspaniały, delikatny, zapach, cudowne opakowania, świetną wydajność i co najwazniejsze rozwiazały problem wiecznie świecącego się czołai nosa! Jestem szczęśliwy i polecam.
Mam tłustą, mieszaną cerę i gdy zobaczyłam matową formułę, trochę się obawiałam, że kosmetyk będzie się ze mnie spływał, ale nawilża całkiem dobrze i nie pozostawia tłustego filmu.
Moja skóra jest tłusta i odwodniona. Obawiałam się, że ten krem-żel nie zapewni odpowiedniego nawilżenia, ale się myliłam. Nie jest tłusty, a skóra po jego użyciu jest odżywiona, nie ma uczucia ściągnięcia. Polecam.
simply fantastic
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.