Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 36
5/5!!! Doskonale spełnia swoje zadanie i świetnie oczyszcza twarz. Polecam
Świetna pianka oczyszczająca, nie podrażnia twarzy, nie wysusza jej, pięknie pachnie, a po zmieszaniu z wodą zamienia się w przyjemną emulsję oczyszczającą
Naprawdę świetny, przyjemnie pachnący żel do mycia twarzy. Zawiera drobne drobinki, ale jest delikatny. Ciężko mi znaleźć żel do mycia twarzy, który nie powodowałby u mnie wysypu, ale ten jak dotąd sprawdza się naprawdę dobrze.
Nie kupiłabym go drugi raz, nie ma żadnego efektu, poza tym, że mocno się pieni, nie zatyka porów, a skóra szybko znów staje się tłusta.
Podobała mi się kremowa konsystencja. Idealnie oczyszczał twarz. Przyjemny zapach.
Jeśli szukasz peelingu oczyszczającego, to świetnie! W przeciwnym razie nie polecam go osobom o wrażliwej skórze.
Najlepszy peeling, jakiego kiedykolwiek używałam! Nie wysusza skóry, a uczucie, jakie pozostawia, jest wyjątkowe. Jeśli masz tłustą cerę, znalazłaś swojego sprzymierzeńca 😉
Ta pianka oczyszczająca jest świetna dla mojej tłustej skóry. Dobrze oczyszcza skórę, usuwa nadmiar sebum, ale jej nie wysusza. Pięknie pachnie i pozostawia przyjemne uczucie odświeżenia rano. Polecam.
Delikatnie złuszczająca formuła, cudownie pachnie, skóra jest gładka po oczyszczeniu Wystarczy nałożyć niewielką ilość na wilgotną skórę, a po chwili oczyszczania skóra będzie przyjemnie pienista.
Doskonały peeling, który nie wysusza skóry
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.