Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 7
Plusy: Zapach jest taki, że od razu chce się zjeść mango 🥭. Łagodna konsystencja. Po posmarowaniu nie zostawia uczucia śliskich rąk. Rozmiar i forma opakowania są bardzo wygodne do noszenia ze sobą. Minusy: Wchłania się dość wolno (po nałożeniu można go łatwo zmyć, jeżeli minęło zbyt mało czasu – około 10-15 minut). Jednak go polecam, wygodny rozmiar, a przyjemny zapach polepsza nastrój 😉
Nie używałam kremu wystarczająco często, żeby stwierdzić, czy rzeczywiście nawilża dłonie, ale ma niesamowity zapach – wcale nie ciężki ani przytłaczający. Aż chce się go nałożyć, żeby móc się nim delektować. Poza tym bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach.
Krem pachnie cudownie, ale nie nawilża nie wiadomo jak. Jednak dla tego zapachu warto mieć go w torebce
Bardzo ładnie nawilżający, pachnący i lekki krem nawilżający, który nie ma tajemniczego wykończenia, mogę go polecić
Świetny krem, formuła treściwa, ale produkt szybko się wchłania. Nie lubię uczucia lepkich rąk po użyciu kremu, dlatego ten sprawdza mi się idealnie. W dodatku przepięknie pachnie, zdecydowanie polecam.
Pięknie pachnie, ma bardzo ładne i praktyczne opakowanie, ale na moje spierzchnięte dłonie to za mało - bardziej nawilża niż odżywia.
Cudowny zapach mango, chyba mój ulubiony z tej serii moich sadowniczych kremów od frudia - kremy są świetne, nie sklejają skóry, nie pozostawiają tłustego filmu, szybko się wchłaniają, ładnie pachną i pozostawiają Twoje dłonie są przyjemnie miękkie
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.