Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 12
Doskonale nawilża i cudownie pachnie 😍
Mam bardzo suche dłonie i to bardzo pomaga. Od razu po nałożeniu zmiękcza i moje dłonie ledwo wyglądają na suche. Zdjęcia przedstawiają przed i po nałożeniu. Do tego pięknie pachnie!
Zapachowy krem do rąk, który szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Wszystkie te kremy do rąk tej firmy są świetne. Nie znalazłam lepszych. Cudownie pachną, nie pozostawiają tłuszczu.
Zalety: szybko i całkowicie się wchłania, dobrze zmiękcza skórę dłoni Wady: bardzo silny zapach
Idealny, pięknie pachnie i nawilża.
Niesamowity krem. Dobrze wchłania się w skórę i pozostawia przyjemny zapach
Ten krem do rąk jest świetny. Ma przyjemny, a jednocześnie dość mocny zapach, który utrzymuje się długo, dzięki czemu nie tylko nawilża dłonie, ale także pięknie pachnie. Dodatkowo jego kompaktowe opakowanie idealnie mieści się w torebce, dzięki czemu jest zawsze pod ręką, gdy potrzebuję szybkiej pielęgnacji suchych dłoni.
Zamawiam po raz drugi, pięknie pachnie, przyjemnie się aplikuje, szybko wchłania się w skórę, dłonie się nie przetłuszczają, ale są za to doskonale nawilżone 👏🏻
Szybko wchłaniający się krem nawilżający w torebce, przyjemny zapach.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.