Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 20
Trafiłam na ten krem i cieszę się, że to zrobiłam. Mam cerę mieszaną z trądzikiem. Nawilża, koi skórę i nie powoduje powstawania trądziku. Moja skóra jest po nim miękka. Jeden z najlepszych kremów, jakich kiedykolwiek używałam.
Po pewnym czasie stosowania mogę stwierdzić, że krem naprawdę działa: twarz jest jędrna, nawilżona, a komfort utrzymuje się przez cały dzień. Drobne bonusy przy zakupie są zawsze miłe ☺️✨
Dobry krem nawilżający, ma lekką, wodnistą konsystencję🪽 Nie wchłania się od razu
Jestem niezwykle zadowolona z produktu! Krem pozostawia skórę niezwykle miękką, szybko się wchłania i jest bardzo lekki.
Ten krem doskonale koi i odżywia skórę, a także doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż. Nałożony grubą warstwą wieczorem, zapewni Ci rano najdelikatniejszą skórę w życiu.
Kupiłam dla mojego męża, który jest wybredny w kwestii pielęgnacji skóry, a jego skóra się odmieniła. Jest tak świeża, zdrowa i miękka. Od teraz będę mu go kupować. Nie ma zapachu, ale jest bardzo świeży i delikatny dla skóry.
Jak sama nazwa wskazuje, to dosłownie jeden z najlepszych kremów na trądzik. Krem koi skórę, odżywia, nawilża i nie brudzi twarzy. Po prostu najlepszy. Nie pozostawia uczucia ciężkości i tłustości na skórze, jest bardzo lekki i nawilżający. Gorąco polecam.
Przede wszystkim chciałbym poruszyć kwestię konsystencji – jest ona podobna do żelu. Produkt nie posiada żadnego wyraźnego zapachu, można powiedzieć, że jest on nieobecny. Do kremu dołączona jest mała plastikowa szpatułka, która ułatwia nakładanie. Dostępna jest dodatkowa osłona ochronna. Przy stosowaniu wystarczy niewielka ilość. Dlatego uważam, że produkt należy stosować oszczędnie. Dobrze nawilża skórę i zatrzymuje wilgoć. Po nałożeniu skóra pozostaje lekko lepka, ale znika ona po całkowitym wchłonięciu kremu. Dodatkowo opakowanie jest bardzo ładne.
Stosuję go drugi dzień, na początku jest trochę tłusty, ale szybko się wchłania i dochodzi do 0, że tak powiem, skóra jest miękka, skład potencjalnie niekomedogenny, zapachu jako takiego nie ma, w ogóle się nie klei, mimo że jest kremo-żelem, używałam go po kwasach i moja skóra jest nim zachwycona, nie wyrównuje kolorytu (ale jeśli użyjesz go np. z serum z centellą, to skóra po prostu świeci się od środka i koloryt jest prawie w 100% wyrównany), mam trądzik różowaty, problematyczną cerę mieszaną, nie spowodował żadnych wysypek, myślę, że pryszcz na brodzie to od pasków, a nie od kremu 😂
Moja skóra jest dość wrażliwa a ten krem jest dla niej zbawieniem! Polecam!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.