Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 6
Skóra po nim jest gładka i nawilżona. I taka świeża. I ma bardzo przyjemny delikatny zapach.
Dostałam go w prezencie jako mój pierwszy koreański kosmetyk i oto jestem z ponad 100 różnymi kremami, serum, maskami, cudami. Booster ma lekką, mleczną konsystencję i przyjemny, delikatny zapach, który zawsze przenosi mnie w tropiki :-)) Bardzo przyjemny dla skóry, trzeba chwilę poczekać, aż się wchłonie, a odrobina naprawdę wystarcza na całą twarz. Opakowanie jest duże i starczyło mi na kilka miesięcy. Teraz kupiłam drugą butelkę. Polecam, spróbujcie, jeśli potrzebujecie nawilżenia, nie pożałujecie.
Naprawdę uwielbiam wszystkie balsamy tej marki, miałam już więcej niż jeden słoiczek, wchłaniają się błyskawicznie i cudownie nawilżają
Serum o miękkiej, żelowej konsystencji. Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Skóra jest po nim przyjemnie nawilżona.
Świetne serum, przygotowuje skórę do nałożenia kremu, kupiłabym je ponownie, jest niedrogie i ma przyjemny zapach, czyli zapach idealny
Opinie dodaje po zużyciu ok połowy butelki. Lotion jest bardzo dobry. Super jako dodatkowy krok po serum (nie przed), na dekolt, szyje i dłonie. Łatwo się rozprowadza, jakies efekty zauważyłam po ok 3 tyg - skóra nabrała takiego lekkiego "glass skin". Pachnie delikatnie, typowo dla kosmetyków z kolagenem. Szklana butelka na plus. Duża pojemność i stosunkowo niska cena
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.