Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 23
Nie byłam pod wrażeniem tego produktu, nie jest tak dobry jak tonik, który jest świetny, a dodatkowo tonizuje skórę. Używam tego kremu tylko na noc, jest gęsty i nie wchłania się od razu, ale to prawda, że rano moja skóra jest bardziej wypoczęta. Wymieszałam obie warstwy.
Zakochałam się w tym kremie i w całej linii Kombucha z Medipeel. Mam za sobą wiele nieudanych prób znalezienia czegoś co naprawdę nawilży moją skórę a jednocześnie nie wywoła flary (mam AZS). Ty o jest taki produkt. Niesamowite jest jak nawilża i rozluźnia napiętą suchą skórę. Formuła to gęsty krem w żelu. Można mieszać w dowolnych proporcjach. Ten kosmetyk zostaje ze mną na długo. Jest po prostu świetny. pierwszy raz od lat miałam po nim glass skin i jestem za to wdzięczna.
Krem jest rewelacyjny. Świetnie nawilża, odżywia i odświeża skórę. Polecam!
Jako posiadaczka skóry suchej, na retinolu, i pokochałam ten krem całym sercem! Jest wspaniały, nawilża bombowo, nie zapycha i ten zapach - dla mnie raj! Mieszam obie konsystencje (trochę żelu, trochę kremu), jest wydajny, łatwo się rozsmarowuje i błyskawicznie wchłania, zostawiając glow. Mam z tej serii także tonik, i chyba dokupię serum, bo dosłownie się zakochałam w tej serii.
Uwielbiam ten produkt. Świetnie nawilża skórę i szybko się wchłania!
Powtarzałam ten krem już trzy razy i planuję kupić go ponownie. Jest dla mnie odpowiedni, koi skórę i dobrze nawilża w okresie suchości. Krem ma dwie fazy, które mieszają się ze sobą, nie ma zapachu ani lepkości, ma przyjemną konsystencję, która dobrze się wchłania. Dodatkowo ma skuteczny skład. 🤍
Lubię Medi-Peel i kupuję go regularnie, szczególnie ten krem jest świetny. Mam suchą skórę z przetłuszczającym się czołem, krem jest absolutnie idealny i nadaje się zarówno latem, jak i zimą – możesz wybrać transparentną emulsję, krem w środku lub je wymieszać. Zazwyczaj stosuję połączenie obu. Na początku po aplikacji skóra jest nieco lepka, ale szybko się wchłania i jest naprawdę przyjemna w dotyku. Skóra wygląda na wypoczętą i jest miękka. Zazwyczaj używam go na dzień, czasami na noc – nakładam go więcej, a i tak się wchłania. Jeśli się nad tym zastanawiasz, polecam spróbować.
Ktokolwiek wynalazł ten krem, był geniuszem. Cudownie nawilża. Uwielbiam możliwość łączenia składników w zależności od potrzeb. Krem jest lekki i pozostawia efekt rozświetlenia. Nie podrażnia skóry i pozostawia ją przyjemnie miękką. Zdecydowanie kupię ponownie❤️
Bardzo dobry produkt, nie powoduje podrażnień, bardzo dobrze nawilża! Stosuję go na noc i rano skóra nadal jest nawilżona i miękka.
Bardzo zaskoczyła mnie konsystencja, każdy będzie mógł stosować tak jak bardziej lubi ,bo jest konsystencją żelową, która idealnie się sprawdza w pielęgnacji porannej, pod makijaż, i bardziej kremowa, otulająca na noc albo kiedy skóra potrzebuje bardziej treściwego nawilżenia. Jest bezzapachowy co dla mnie jest ogromnym plusem. Daje lekkie glow na skórze, nie jest lepki i nie czuć go na skórze.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.