Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 21
Serum ma przyjemną żelową konsystencję, lekko piecze po aplikacji. Stosuję je co drugi dzień w ramach wieczornej pielęgnacji. Skóra jest jędrniejsza, wygląda zdrowiej, a dzięki serum pozostałe składniki lepiej się wchłaniają. Następnym razem na pewno wypróbuję 7500.
Używam tego produktu od prawie roku, to już mój trzeci słoiczek. Stosuję go wieczorem jako booster, po którym nakładam kolejne serum, aby wzmocnić jego działanie. Skóra po igłach jest naprawdę zregenerowana, elastyczna, zadbana. Lekko piecze, ale po chwili wszystko mija. Efekt utrzymuje się nawet rano, igła jest lekko wyczuwalna.
Jestem zadowolony, stosuję dwa razy w tygodniu.
O tym zabiegu dowiedziałam się od kosmetyczki. Byłam bardzo ciekawa tego produktu. Jednocześnie trochę bałam się bólu. Muszę jednak przyznać, że bólu nie było – nazwałabym to raczej chwilowym dyskomfortem, ale efekt jest ogromny! Pory są zwężone, skóra jędrna, zdrowa i elastyczna! Uwielbiam aplikację rano po wieczorze. Żegnajcie zmarszczki! 😉
Wzięłam słabszy na próbę, martwiąc się, czy poradzę sobie z „szczypaniem” na skórze, ale jest całkowicie do zniesienia. Serum jest bezzapachowe, ma miękką, żelową konsystencję, a skóra po nim jest przyjemnie napięta i odżywiona. Stosuję je na noc, a po zużyciu sięgnę również po „mocniejszy” wariant.
Używam tego produktu od 2 miesięcy. Byłam bardzo ciekawa. To moje pierwsze doświadczenie z mikronakłuwaniem. Mam wrażliwą skórę z tendencją do egzemy i muszę przyznać, że nie miałam żadnych negatywnych reakcji na serum. Podczas aplikacji czuć mikronakłucia, ale są one całkowicie znośne. Stosuję serum tylko wieczorem. Rano moja skóra jest zawsze miękka w dotyku. Nie zauważam żadnych bardziej widocznych zmian na skórze. Mam ponad 30 lat. Zdecydowanie polecam spróbować.
Doskonałe serum regenerujące, skóra staje się gładsza w krótkim czasie!
Kupiłam go ze względu na dobre recenzje i to mój ulubiony produkt! Obawiałam się, że będzie szczypał, ale w wersji z mniejszą ilością nawet tego nie czuję. Używam go od ponad 3 tygodni i mam o wiele mniej zaskórników. Zdecydowanie polecam!
Używam tego serum od ok. 2 miesięcy. Najpierw raz w tygodniu, a teraz dwa razy. Mam cerę mieszaną. Walczę z trądzikiem, który całkiem nieźle opanowałam, ale dzięki temu serum dopracowałam nareszcie efekt czystej skóry bez pryszczy i zapchanych porów. Nadaje piękny efekt glow skórze i pozwala składnikom z nałożonych później kosmetyków wnikać głębiej i działać lepiej. Wcale tak mocno nie kluje albo ja mam sporą tolerancję 😉 Ogólnie bardzo polecam!
Bardzo lubię to serum. Używałam wcześniej serum z mikronakłuwaniem od VT Cometics, też jest świetne, ale chciałam wypróbować też tę markę. Skóra jest po nim pięknie wygładzona, ale po serum trzeba ją dobrze nawilżyć.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.