Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 48
Maksymalna satysfakcja, stosuję 3 razy w tygodniu, mam tłustą, odwodnioną skórę, 49 lat. Używam toniku i serum, kończę kremem i moja skóra jest pięknie ujednolicona. Moja córka ma 19 lat, normalną skórę, gdzieniegdzie, ma wypryski w strefie T, naprawdę jej się to podoba.
Stosuję ten produkt 1-2 razy w tygodniu. Efekt jest świetny. Czuć lekkie mrowienie. Wyrównany koloryt i elastyczność skóry gwarantowane!
Stosuję go co drugi poranek na oczyszczoną skórę. Igły lekko mrowią i szczypią, ale moja skóra jest ujednolicona, równa i gładka, konsystencja jest przyjemna, a skóra się nie klei. Uwielbiam go!
Stosuję go co 3 dni na oczyszczoną twarz. Uwielbiam to uczucie, gdy moja twarz jest jędrna. Na koniec nakładam krem i maskę. Skóra jest gładsza i piękniejsza. Działa lepiej, jeśli najpierw zrobię peeling. Polecam.
Serum o lekkiej konsystencji, ale naprawdę super skuteczne! Nałożyłam je dzisiaj po raz pierwszy i efekty są już widoczne: supergładka i ujednolicona skóra! Lekko mrowi, ale nie jest to uciążliwe. Myślę, że będę go używać co wieczór, żeby zobaczyć rewelacyjne rezultaty! Mam przebarwienia i drobne zmarszczki, mam 51 lat i polecam! Dzięki, siostry!
Używam dopiero kilka dni, ale efekty są zadowalające i widoczne. Konsystencja jets łatwa do rozprowadzenia, igiełki sa wyczuwalne, ale nie podrażniają skóry. Razem z innymi produktami tej formy robi robotę. Skóra wygląda na bardziej wypoczęta i świeżą.
Zdecydowałam się przetestować to serum, mimo że wcześniej miałam doświadczenia z VT Cosmetics. Produkt jest dobrej jakości, ale efekt końcowy wydaje się identyczny jak w przypadku poprzedniego serum.
Świetne serum, ale trzeba się do niego przyzwyczaić. Igły są bardzo wyczuwalne. Skóra dobrze je toleruje i jest piękniejsza. Kupię je ponownie.
Nowy ulubiony produkt. Robi wszystko!!! Uratował mi twarz.
Stosuję go dwa razy w tygodniu i zawsze zabezpieczam go kremem odżywczym. Rano po przebudzeniu nadal czuję igiełki. Moja skóra jest gładsza po jego użyciu, a widoczność porów, zwłaszcza w strefie T, stopniowo się zmniejszyła.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.