Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 23
Ma świetną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką. Przyjemny dla twarzy. Odświeżający, pomógł mi z trądzikiem. Gorąco polecam, kupię więcej.
Bardzo fajny toner, stosuję go parę miesięcy, i bardzo mi się podoba, stosuje go codziennie dwa razy, i tak dużo jeszcze zostało, polecam
Tonik ma lekko żelową konsystencję i pozostawia skórę super nawilżoną. Zapach jest subtelny i bardzo przyjemny. Najlepszy tonik, jaki kiedykolwiek używałam.
Idealny tonik o miękkiej, żelowej konsystencji. Po aplikacji skóra jest bardzo przyjemna i nawilżona. Tonik ma bardzo delikatny i przyjemny zapach. Najlepszy tonik, jaki kiedykolwiek miałam.
Uwielbiam to. Kupuję to regularnie.
Używam tego tonera już od około miesiąca — skóra stała się bardziej nawilżona i miękka, nie odczuwam już uczucia ściągnięcia. Ma bardzo przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i dobrze koi skórę. Świetny wybór do codziennej pielęgnacji ✨
Świetny tonik, świetna konsystencja, kupuję go regularnie. Moja skóra jest po nim pięknie nawilżona 😍
Gorąco polecam. Świetnie nawilża i wygładza skórę. Jest bardzo skuteczny – wystarczy niewielka ilość, aby nawilżyć i przygotować skórę do dalszych etapów pielęgnacji.
Produkt godny polecenia. Dobrze nawilża i wygładza skórę. Bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do nawilżenia i przygotowania skóry pod kolejne etapy pielęgnacji
Cudowne, prawie skończyłam, świetna konsystencja
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.