Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 45
Засіб для вмивання шкіри, який промиває обличчя до скрипку, саме так я б описала даний очисник. Але попри те, що гарно очищує шкіру, він щей дуже сильно її сушить, тому знімаю оцінку. Хочу уточнити, що я власниця комбінованої та нечутливої шкіри. Користувалася ним моя мама, якій теж дуже сильно стягувало шкіру після вмивання.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, wystarczy naprawdę niewielka ilość, a skóra po oczyszczeniu jest świeża, ale nie wysuszona. Produkt ma subtelny, przyjemny zapach, który nie jest jednak przytłaczający. Mam bardzo wrażliwą skórę na różne produkty, ale ten przerósł moje oczekiwania!
Jestem mile zaskoczona, dobrze się pieni i już po pierwszym użyciu widać, że skóra jest czysta, rozjaśniona, a pory na nosie i czole mniej zatkane. Jedynym minusem jest to, że trudno go zmyć zimną wodą. Pierwsze wrażenie 5*, mam problematyczną, wrażliwą skórę 35+, więc zobaczymy, czy nie będzie zbyt wysuszał przy regularnym stosowaniu.
Super pianka oczyszczająca, wystarczy niewielka ilość, a twarz pozostaje świeża i czysta, pory stopniowo się zmniejszają. Jestem absolutną fanką Misshy.
Delikatny środek czyszczący skórę o przyjemnym zapachu drzewa herbacianego, dobrze usuwa makijaż, starcza na długo - używam go od 3 miesięcy (co noc + do czyszczenia pędzli) i zostało mi jeszcze pół, dobrze się pieni. Skóra po oczyszczeniu jest czysta i świeża + zwęża pory. Jestem naprawdę zadowolona z produktu.
Po zużyciu prawie całego opakowania wiem jedno, YOU MUST HAVE. Mam wrażliwą skórę, która potrzebuje dużo nawilżenia. Po użyciu tego produktu nie czuje ściągnięcia. Skóra jest lekka, miła w dotyku.
Fantastyczny!
Nie mam tej piance nic do zarzucenia oprócz zapachu. Jest taki jakby ziołowy ale detergentowo ziołowy? Nie umiem wyjaśnić ale dla mnie zapach jest nieprzyjemny. Pianka dobrze myje i raczej nie jest z rodzaju tych bardzo delikatnych ale mi to odpowiada bo mam skórę z nadmiarem sebum więc na plus. Używam jej codziennie i skończę opakowanie ale ze względu na zapach nie kupię ponownie.
Kupiłam ten mus ze względu na stosunek ceny do ilości oraz bardzo dobre opinie, w których ludzie pisali, że nie wysusza włosów. Osobiście mam skórę mieszaną, więc z jednej strony to pewnie moja wina, że go wypróbowałam, skoro producent twierdzi, że jest przeznaczony raczej do skóry tłustej, ale z drugiej strony bardzo wysuszył mi skórę i zaburzył barierę ochronną skóry (skóra zaczęła mnie piec w reakcji na inne produkty, do których moja skóra była przyzwyczajona). Biorąc pod uwagę moje doświadczenia, powinnam dać jedną gwiazdkę, ale dodaję drugą, ponieważ mogę przyznać się do winy, wiedząc, że nie mam po prostu tłustej cery.
Najlepsze, tylko tego używam. Nie wysusza, ładnie usuwa makijaż
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.