Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 6
Lekki nawilżający toner bezzapachowy, koi skórę i ma ogromną pojemność przez co starcza na długo polecam !
Mam skórę mieszaną i problematyczna, ale teraz potrzebuje nawilżenia i ukojenia, więc mogę powiedzieć, że ten toner świetnie radzi sobie z tym zadaniem. Skóra jest promienna, dobrze nawilżona, bez uczucia ciężkości.
Bardzo mi się podobało, odświeżające, nawilżające, delikatne, skóra jest bardzo przyjemna w dotyku
Ten tonik jest świetny dla osób szukających toniku do codziennego stosowania. Jestem w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej i szukałam toniku, który nie będzie podrażniał ani wysuszał skóry. Trafiłam w dziesiątkę! Sprawia, że moja skóra jest mniej zaczerwieniona i podrażniona, a nawet pomaga w walce z suchością. Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Uwielbiam go.
To pierwszy tonik, który sprawdził się u mnie. Moja skóra jest bardziej nawilżona, ukojona i mniej zaczerwieniona. Mam odwodnioną skórę ze skłonnością do atopowego zapalenia skóry. Gorąco polecam <3 Opakowanie jest minimalistyczne, piękne i starcza na długo. Tonik jest bezzapachowy i nie podrażnia skóry.
Tonik jest bardzo orzeźwiający. Bardzo dobra cena za tak dużą objętość!!! Polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.