Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 15
Krem jest świetny dla suchej i podrażnionej cery, dobrze nawilża i nadaję uczucie ukojenia, dobrze sprawdzi się pod makijaż.
Jest super dla suchej i podrażnionej cery, dobrze nawilża przez cały dzień. Nie klei się i nadaję się pod makijaż.
Chyba najlepszy krem, jaki kiedykolwiek miałam. Mam suchą i odwodnioną skórę, a mam ponad 40 lat. Osobiście sprawdza się u mnie świetnie zarówno latem, jak i zimą. Dobrze odżywia skórę, nie jest tłusty, nie pozostawia tłustego filmu, nie ściąga, skóra jest elastyczna – krem idealny. Dopiero po otwarciu opakowania krem ma lekko dziwny zapach, który z czasem zanika, ale nie jest to zapach kosmetyczny, który utrzymuje się pod nosem godzinami, a naturalny, nietypowy zapach, który szybko znika – to prawdopodobnie zapach fermentowanej soi. Podsumowując, krem jest doskonały.
Maślana konsystencja, dobrze nawilża, trochę dziwny zapach i kolor ale mi nie przeszkadza. Stosuje razem z tonikiem z tej samej serii na noc. Nie uczula mojej wrażliwej cery.
Krem o przyjemnej maślanej konsystencji, przyjemnie się rozsmarowuje, praktycznie nie pachnie, skóra delikatnie się po nim klei dlatego warto dać mu dłuższą chwilę na wchłonięcie się. Nie zauważyłam spektakularnych efektów ale dobrze nawilża.
Krem dobrze się wchłania, nie klei się pod podkładem. Skóra wygląda na dobrze odżywioną. Nadaje się do mojej suchej skóry w chłodne dni, kiedy skóra na twarzy ma tendencję do łuszczenia się.
Idealny krem odżywczy na jesień/zimę, który zapewnia głębokie nawilżenie i pozostawia skórę miękką i promienną. Idealny zarówno rano, jak i wieczorem, jeśli masz suchą skórę.
Dobrze nawilża, nie jest to ciężki krem, ale zapach nie jest dla mnie zbyt przyjemny.
Kupiłam go dla mojej mamy, chciała uzyskać efekt szklanej skóry, niestety nie był to efekt, ale był to bardzo dobry nawilżacz
Nigdy nie próbowałem lepszego kremu. Po 3-4 dniach stosowania moja skóra stała się 10 razy gładsza. Dla mojej skóry, która ma tendencję do przesuszania, jest to świetny wybór. Konsystencja jest niezwykle miękka, przyjemnie pachnie, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.