Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 8
Bardzo dobrze się pieni! Wystarczy odrobina produktu, więc jest bardzo ekonomiczny i starcza na długo. Idealnie oczyszcza i jest bardzo delikatny. 5/5
Ідеальна піна користуюсь зранку та вечері і має приємний аромат
Bardzo dobrze oczyszcza, jest to nieco gęstszy żel i tworzy dobrą pianę. Moja skóra jest naprawdę oczyszczona, nie wysusza mnie i moja skóra jest bardziej jednolita.
Pełne zadowolenie, piana doskonale oczyszcza, nie ściąga skóry i nie szczypie w oczy.
Pianka dobrze oczyszcza skórę, ale jej nie ściąga
Bardzo fajny, delikatny żel. Nie szczypie w oczy i dobrze oczyszcza
Polecam, super produkt! Przyjemny w użyciu.
Używam tego żelu oczyszczającego już od 4 miesięcy i nadal mam około 1/3 produktu, przy jego użyciu wystarczy niewielka ilość, a dobrze rozprowadza się po całej twarzy i tworzy pianę. Wydaje mi się, że jest to produkt wysokiej jakości o dobrych referencjach, który przynajmniej na mojej skórze miał dobry wpływ w połączeniu z resztą rutynowej pielęgnacji.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.