Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 15
Moja opinia jest neutralna, ponieważ nie zauważyłam żadnych szczególnych zmian w mojej skórze. Poza tym nie miałam żadnych problemów z produktem.
Dostałam go w prezencie, jest bardzo przyjemny, skóra jest promienna, ale jednocześnie taka naturalna. Nawilża, mam cerę mieszaną, wrażliwą i reaktywną i jest dla mnie odpowiedni. Na pewno zamówię go hurtowo w przyszłości 😊
Dostałam go wcześniej w prezencie. Szybko się wchłania, uwielbiam go.
Otrzymałam to jako prezent przy zakupie. Używam tego po Round Lab water cleanser i wcale nie nawilża mojej skóry.
Tonik dostałam najpierw w prezencie przy składaniu zamówienia, ale byłam pod wrażeniem produktu i zamówiłam opakowanie pełnowymiarowe. Doskonale nawilża, natychmiast się wchłania i pozostawia przyjemną w dotyku skórę. Pomaga wchłonąć produkty takie jak serum i esencja w kolejnym kroku wieczornej pielęgnacji lub w aplikacji kremu rano.
Przez długi czas używałam produktów, które były zbyt agresywne dla mojej skóry, a ten tonik w połączeniu z kremem naprawił moją uszkodzoną barierę ochronną i od tamtej pory jest częścią mojej codziennej pielęgnacji.
Mam tłustą, wrażliwą skórę, która jest podatna na odwodnienie i suchość. Ten tonik naprawdę spełnia swoje obietnice – jego głównym zadaniem jest regeneracja bariery ochronnej skóry i nawilżenie. Stosuję retinol marki Paula's Choice, a tonik pomaga mojej skórze się regenerować, nawilżać i łagodzić. Widać to szczególnie w dni, w które stosuję retinol w swojej pielęgnacji. Dzięki tonikowi moja skóra jest następnego dnia mniej podrażniona. Tonik nie klei się i można go nakładać warstwami, aż skóra stanie się „nawilżona”. Otrzymałam go jako próbkę, ale kupiłam całe duże opakowanie. Polecam.
Dobry tonik. Dobrze nawilża i łatwo się wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Ogólnie rzecz biorąc, produkt mi się podobał. Dobrze to zrobiło mojemu winu. Dostałam w prezencie małą buteleczkę o pojemności 30 ml, która przy stosowaniu rano i wieczorem wystarczyła mi na miesiąc. Dziękuję bardzo za wiele pięknych prezentów.
Ładny, ładny toner
Po prostu zwykły tonik, nic specjalnego. Są lepsze opcje, nie kupię tego ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.